czwartek, 28 maja 2015

luzacko

Witam Kochani :*
Przepraszamy że tak rzadko ostatnio tu bywamy, ale obiecujemy, że to się zmieni ;) Ten dzień był pełen wrażeń i to raczej tych negatywnych po prosty pechowy dzień. Może krótko o tym opowiem. Carolaina wybierając się do miejsca na które się ze mną umówiła postanowiła przyjechać rowem, ale niestety za daleko nie pojechała bo spadek jej łańcuch i złapała małą gumę. Następnie wybrałyśmy się do starostwa żeby Carolaina zarejestrowała samochód, no i oczywiście jak to będąc w urzędzie czeka się sporo czasu i jeszcze do tego nic nie załatwiłyśmy, bo jak zwykle to bywa zawsze mają się do czego przyczepić i tak właśnie dziś było.Potem wybrałyśmy się do Carolainy po aparat i wyruszyć na zdjęcia, ale też nie wyszło jak chciałyśmy, bo okazało się że aparat jest rozładowany próbowałyśmy go podłączyć ale nie chciał się ładować dopiero po sporym czasie załapał. Miałyśmy nadzieje że to koniec tej udręki, ale robiąc ostatnią serie zdjęć policja do nas podjechała i miała jakieś tam problemy jak to zawsze. Więc sami widzicie nie był to dzień idealny ;) 
Co do naszych stylizacji to są to proste zestawy na zwykłe wypady z domu ;) Takie jak ja najbardziej lubię. Carolaina ma na sobie jasne jeagingsy do tego granatową bluzę i czerwoną koszule w gratkę a do tego air maxy.  Ja mam Szaro miętową bluze szary T-shirt  i ciemno szare dresiki i fioletowe adidaski  ;)
W poniedziałek następny post i miejmy nadzieję że wreszcie pojawi się słońce, a tym czasem zapraszam do oglądania i komentowania :)

Carolaina
Spodnie Allegro 
Bluza No name
Koszula Asds Women
Buty Air max

Eve
Spodnie Butik
Bluza No name
T-Shirt Cropp
Buty Adidas